Komanda

Tinkamai suformuotas ir nuolat tobulėjantis personalas yra visų mūsų pažadų Jums ištesėjimo garantas.

Visą savo kolektyvo atranką atliekame patys, remdamiesi rekomendacijomis bei mūsų pačių sukurta atrankos sistema, kuria įvertiname darbuotojų profesinius, emocinius ir psichologinius gebėjimus, empatiją, atsidavimą ir meilę vaikams. Vėliau darbuotojai skiria daug dėmesio savo profesiniam tobulėjimui: seka ir domisi naujausiais pasauliniais tyrimais, ieško inovatyvių idėjų ugdymo metodikose, organizuoja planinius “gerosios patirties” dalijimosi seminarus. Profesinę kvalifikaciją kelia aktyviai dalyvaudami tarptautiniu mastu vykstančiose konferencijose, seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose ir mokymuose. Tokio atidaus darbo su mūsų pačių personalu rezultatas – puiki kiekvieno darželį lankančio vaiko savijauta ir ugdymas.

KAMILĖ PUDŽEMYTĖ – ETIKOS IR GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ MOKYTOJA

Vaikystė – tai metas, kada visi būname mažais (bet didžiais!) tyrinėtojais, filosofais, menininkais, išradėjais ir mokslininkais. Pasimatuojame daugybę skirtingų profesijų, sukuriame naują kalbą, per naujo atrandame fizikos dėsnius ir beveik be pastangų priverčiame senelius šokti ir dainuoti. Tikiuosi, kad ir suaugę su savimi nešiojamės tą vaiką, be jo, kaip ir be mažųjų aplink mus, būtų labai nuobodu! 

VITALIJA LATOŽAITĖ – NEFORMALAUS UGDYMO VADOVĖ

Žaisti, žaisti ir dar kartą žaisti. Svajoti. Mėgautis kiekviena akimirka. Būti tikruoju AŠ. Visa tai ir dar daugiau patiriame būdami vaikais – te VAIKYSTĖ tęsiasi ilgai ilgai!

AUGUSTĖ ANDRIJAUSKAITĖ –  MUZIKOS MOKYTOJA 

Pasakos prieš miegą, juokas ir daugybė atradimų – štai kas yra vaikystė! Norėčiau sugrįšti į tą laiką, kai paišdykavimai su draugais, visad išterlioti rūbai yra smagi kasdienybė, o darželio rytinė košė – skaniausias maistas pasaulyje!

RITA URBONAITĖ – DAILĖS MOKYTOJA 

Kai pagalvoju kas AŠ esu, visada galvoju apie vaikystę. Kai kyla klausimų dėl savo poelgių, vertybių ir pasirinkimų – visada atsakymus randu vaikystės prisiminimuose. 

Kartą susiginčijome su drauge begrybaudamos koks yra TIKRAS miškas. Na, toks, kur ateini ir ataipalaiduoja visi raumenys, nes aplinka yra visiškai teisinga. Man toks miškas turi būti įvairus, su dalimi bruzgynų ir proskynų. Jai tikras miškas švarus, su samanom kaip kilimu. Viskas labai paprasta, tiesiog mus vaikystėje tėvai vežė į skirtingas vietoves. Nors jau daug skirtingų miškų matėm, tačiau tas pats geriausias yra vaikystės miškas. 

Taip ir bet kurios kitos nuostatos susiformuoja. Kas yra muzika, kas yra teatras, ką reiškia būti su savimi ir kitais – suaugę visada ieškosime šių atsakymų atsispirdami į ankstyvuosius prisiminimus. 

Todėl tai toks reikšmingas laikotarpis. Todėl mes ir patys, jau suaugę, visuomet visų pirma esame vaikas, pirmą kartą pamatęs sraigę.

MEDA BUGENYTĖ – LOGOPEDĖ

Vaikystė tai šypsenos, juoko ir pirmų kartų metas. Ji visuomet man siejasi su mamos keptais lietiniais blynais ir važinėjimu rogutėmis nuo kalnų.

KORNELIJA KAČINSKIENĖ – IKIMOKYKLINIO UGDYMO KOORDINATORĖ (C gr. auklėtoja) 

Laiminga vaikystė yra tada, kai vaikas jaučiasi mylimas, saugus, suprastas ir priimtas toks, koks yra. 

NATALIJA SIDOROVA (C gr. auklėtoja) 

Vaikystė – pats gražiausias, švelniausias, naiviausias gyvenimo amžius be rūpesčių, kurio metu norisi pažinti pasaulį, nuolat aktyviai leisti laiką su draugais, tyrinėti, tobulėti, mokytis. Vaikystės įspūdžiai bei emocijos labai stiprūs, o vidinis pasaulis sodrus ir turtingas.

KOTRYNA CHRAPOVICKYTĖ (B gr. auklėtoja) 

Man vaikystė yra: pirmi draugai, pirma perskaityta knyga, pirmas gyvūnas, mamos pagaminti patiekalai, pirmosios pagautos žuvytės su tėčiu, aplinkos tyrinėjimas,  pozytivumo ir fantazijos pasaulis.

RUSNĖ BALIŪNAITĖ (B gr. auklėtoja) 

Man vaikystė reiškia, kad joje kiekvienas vaikas turi būti mylimas, saugus ir priimtas. Tyrinėti pasaulį, patirti gražiausius ir šilčiausius potyrius.

DAINA SUSLAVIČIENĖ (A gr. auklėtoja) 

Vaikystė visą gyvenimą yra su manimi, ji tiesiog yra mano širdyje. Visos mano gerosios emocijos, poelgiai, sprendimai, išgyvenimai susiję su vaikyste,  jos džiaugsmais. O šiandien aš nuolat jaučiuosi kaip vaikystėje, nes esu tarp vaikų ir tas jausmas yra nepakartojamas.

MONIKA PETRULAITIENĖ (A gr. auklėtoja) 

Vaikystė yra gražiausias, svarbiausias bei vienas dinamiškiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių. Vaikai žengia pirmuosius pasaulio pažinimo žingsnelius, tad ji kupina įvairiausių emocijų, įsimintiniausių akimirkų, ieškojimų ir atradimų. Nors vaikystė prabėga labai greitai, ji palieka ryškų pėdsaką žmogaus gyvenime. Tai tarsi žmogaus gyvenimo pamatas, tad reikia stengtis, kad jis būtų paremtas džiugiais atradimais, teigiamomis patirtimis, pozityviomis emocijomis meile bei šiluma. 

Registruotis susitikimui

Laukiame vaikų nuo
1,5 metų amžiaus

Registruotis

x