Komanda

Tinkamai suformuotas ir nuolat tobulėjantis personalas yra visų mūsų pažadų Jums ištesėjimo garantas.

Visą savo kolektyvo atranką atliekame patys, remdamiesi rekomendacijomis bei mūsų pačių sukurta atrankos sistema, kuria įvertiname darbuotojų profesinius, emocinius ir psichologinius gebėjimus, empatiją, atsidavimą ir meilę vaikams. Vėliau darbuotojai skiria daug dėmesio savo profesiniam tobulėjimui: seka ir domisi naujausiais pasauliniais tyrimais, ieško inovatyvių idėjų ugdymo metodikose, organizuoja planinius “gerosios patirties” dalijimosi seminarus. Profesinę kvalifikaciją kelia aktyviai dalyvaudami tarptautiniu mastu vykstančiose konferencijose, seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose ir mokymuose. Tokio atidaus darbo su mūsų pačių personalu rezultatas – puiki kiekvieno darželį lankančio vaiko savijauta ir ugdymas.

GRETA RUČYTĖ – IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO VADOVĖ

Vaikystė – tai metas, kada visi būname mažais (bet didžiais!) tyrinėtojais, filosofais, menininkais, išradėjais ir mokslininkais. Pasimatuojame daugybę skirtingų profesijų, sukuriame naują kalbą, per naujo atrandame fizikos dėsnius ir beveik be pastangų priverčiame senelius šokti ir dainuoti. Tikiuosi, kad ir suaugę su savimi nešiojamės tą vaiką, be jo, kaip ir be mažųjų aplink mus, būtų labai nuobodu!

VITALIJA LATOŽAITĖ – NEFORMALAUS UGDYMO VADOVĖ

Žaisti, žaisti ir dar kartą žaisti. Svajoti. Mėgautis kiekviena akimirka. Būti tikruoju AŠ. Visa tai ir dar daugiau patiriame būdami vaikais – te VAIKYSTĖ tęsiasi ilgai ilgai!

AUGUSTĖ ANDRIJAUSKAITĖ –  MUZIKOS MOKYTOJA

Pasakos prieš miegą, juokas ir daugybė atradimų – štai kas yra vaikystė! Norėčiau sugrįšti į tą laiką, kai paišdykavimai su draugais, visad išterlioti rūbai yra smagi kasdienybė, o darželio rytinė košė – skaniausias maistas pasaulyje!

IEVA BUKANTYTĖ
(Mažųjų princų gr. auklėtoja)

DAINA SUSLAVIČIENĖ (Guliverių gr. auklėtoja)

Vaikystė visą gyvenimą yra su manimi, ji tiesiog yra mano širdyje. Visos mano gerosios emocijos, poelgiai, sprendimai, išgyvenimai susiję su vaikyste,  jos džiaugsmais. O šiandien aš nuolat jaučiuosi kaip vaikystėje, nes esu tarp vaikų ir tas jausmas yra nepakartojamas.

KORNELIJA KAČINSKIENĖ – IKIMOKYKLINIO UGDYMO KOORDINATORĖ (Coliukų gr. auklėtoja)

Laiminga vaikystė yra tada, kai vaikas jaučiasi mylimas, saugus, suprastas ir priimtas toks, koks yra.

NATALIJA SIDOROVA (Coliukų gr. auklėtoja)

Vaikystė – pats gražiausias, švelniausias, naiviausias gyvenimo amžius be rūpesčių, kurio metu norisi pažinti pasaulį, nuolat aktyviai leisti laiką su draugais, tyrinėti, tobulėti, mokytis. Vaikystės įspūdžiai bei emocijos labai stiprūs, o vidinis pasaulis sodrus ir turtingas.

SNIEGUOLĖ GASEVIČ (Mažųjų princų gr. auklėtoja)

Man vaikystė yra: pirmi draugai, pirma perskaityta knyga, pirmas gyvūnas, mamos pagaminti patiekalai, pirmosios pagautos žuvytės su tėčiu, aplinkos tyrinėjimas,  pozytivumo ir fantazijos pasaulis.

Registruotis susitikimui

Laukiame vaikų nuo