2022 – 2023 M. M. NEFORMALAUS UGDYMO VEIKLOS DARŽELYJE „SOKRATUS“

Logopedas

Darželyje teikiu specialiąją švietimo pagalbą vaikams, konsultuoju tėvus ir pedagogus. Pirmiausia siekiu sukurti ryšį, paremtą abipusiu supratimu ir pasitikėjimu. Tai pasakytina ne tik apie ryšį su vaikais, bet ir su pedagogais bei tėvais, nes bendradarbiavimas yra mano sėkmingo darbo pamatas. Tokiu būdu siekiant pažangos yra sudaromos palankiausios sąlygos veiksmingam darbui. Todėl mokydamiesi vaikai atskleidžia savo gabumus bei stiprybes irpasiekia geriausių jiems įmanomų rezultatų.

Individualus vienas užsiėmimas – 30 min.

Naujiena! EIQ akademija

Nuo 3,5 m.

Kviečiame vaikus mokytis pažinti skaičius ir skaičiuoti pagal pasaulyje pripažintą NUMICON mokymosi programą. Kas yra NUMICON? Tai matematinio skaičiavimo metodika ypatinga tuo, jog vaikai mokosi suvokti skaičius per praktiką, lytėjimą, vaizdus bei žaidimą. NUMICON priemonės padeda matyti bei paliesti aritmetinio veiksmo rezultatą, todėl įsiminti ir atlikti aritmetinius veiksmus yra daug lengviau.

Ką veikiame NUMICON N0 (3,5-5 m.) lygio užsiėmimų metu?

  • Žaidžiant mokomės palaipsniui pažinti skaičius nuo 0 iki 20, suvokti skaičiaus kiekį, atlikti sudėties, atimties veiksmus 10-ties ribose;
  • Atpažįstame geometrines figūras, sudarant ir pratęsiant spalvų, skaičių bei formų sekas, mokomės lyginti objektų grupes, rūšiuoti daiktus pagal požymius;
  • Laviname smulkiąją motoriką naudojant NUMICON priemones (pasukti, apversti, pasukti, pritaikyti);
  • Puoselėjame vaizduotę, skatinant panaudoti priemones savo idėjų pavaizdavimui ir iliustravimui.

2 kartai per savaitę, užsiėmimo trukmė – 45 min.

Keramika

Nuo 2,5 m.

Molis – pirmapradė, paslanki, natūrali, lengvai transformuojama medžiaga. Ji ypatinga savo sudėtimi, kruopščiai paruošta masė, kuri gali būti balta, ruda ar net juoda. Iš jos galima lipdyti, žiesti, konstruoti iš juostų, plokštelių daugybę ir naudingų, ir gražių daiktų. Galutinę išraišką molio dirbiniai įgyja po jų glazūravimo ir dviejų degimų specialioje keramikos krosnyje daugiau nei tūkstančio laipsnių temperatūroje. Darbas su natūralia medžiaga yra ir puiki terapija: lavina pirštus ir nuramina.
Gvidas Raudonius – Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose (Lietuvos taikomosios dailės parodos, Baltijos šalių taikomosios dailės parodos, Konceptualios keramikos parodos “Dailininkas ir gamta”, Lietuvos ir užsienio keramikų simpoziumų parodos). Dailininko keramikos kūrinių yra įsigiję daugelis Lietuvos ir užsienio muziejų, privačių asmenų. Meninikas kuria savo studijoje bei rengia keramikos kursus vaikams ir suaugusiesiems.

1 kartą per savaitę, užsiėmimo trukmė – 45 val.

Šokių būrelis (studija „ŠOKIME KARTU“)

Nuo 3 m.

Kad mūsų, pabiručių, šokių pamokėlės būtų energingos, smagios bei dinamiškos, į jas žaidybine forma įtraukiame įvairių, mūsų šokių studijos choreografų kurtų, mažiesiems pritaikytų, šokių kompozicijų. Skiriame dėmesio improvizacijai. Pamokėlių metu vaikai lavina kūno plastiką, koordinaciją, lankstumą, fizinį pasirengimą, klausą, ritmiką, sceninę išraišką. Šokių sezono pabaigoje visada rengiame koncertą tėveliams bei svečiams. Taip pat sezono eigoje norinčius šokėjėlius kviečiame dalyvauti studijos organizuojamuose renginiuose bei festivaliuose. Jūsų darželyje siūlome „Pabiručių šokio pamokėles“ – ŠOKIO PRADMENYS MAŽIESIEMS. Tai bendro pobūdžio šokių pamokėlės. Šiose pamokėlėse mokomės lietuvių liaudies, šiuolaikinio, klasikinio šokio (baleto) bei sportinių – pramoginių šokių pagrindų. Mokytojai atkreipia dėmesį į vaikučių saviraišką, skatina improvizaciją. Daug dėmesio skiria kūno lankstumui, laikysenai.

2 kartai per savaitę, užsiėmimo trukmė – 30 min.

Anglų kalba (Mortimer English Club)

Nuo 2.5 m.

Mes dirbame pagal ypatingą metodiką, kuri taikoma ir mokantis gimtosios kalbos. Ankstyvajame ugdyme ji pripažinta ypatingai sėkminga. Mokymo pagrindas – nuotaikingos ir kupinos nuotykių istorijos, kuriose dalyvauja patrauklūs veikėjai: mažasis riteris Mortimeris, burtininkas Godfris, drakonas Malkolmas ir šikšnosparnė Betė. Šiuos veikėjus jau pamėgo mūsų mokiniai visame pasaulyje. Mes jums siūlome daug istorijų, knygų, CD diskų, žaidimų ir poezijos.

  • Užsiėmimai prarengti pagal vaikų amžių ir vyksta mažose grupėse.
  • Smagūs užsiėmimai su dainomis, žaidimais ir darbeliais.
  • Puiki vaizdingai iliustruota mokymo medžiaga.
  • Mokymo metodai, kuriuos galima taikyti namuose savarankiškai.
  • Įvairios veiklos vaikams ir galimybė tėveliams bendradarbiauti.

Neformalaus ugdymo vadovė
Vitalija Latožaitė
Tel. +370 609 98494
El. paštas vitalija.latozaite@sokratus.lt

Registruotis susitikimui

Laukiame vaikų nuo
1,5 metų amžiaus

Registruotis

x