2023 – 2024 M. M. NEFORMALAUS UGDYMO VEIKLOS DARŽELYJE „SOKRATUS“

Keramika

Nuo 2,5 m.

Molis – pirmapradė, paslanki, natūrali, lengvai transformuojama medžiaga. Ji ypatinga savo sudėtimi, kruopščiai paruošta masė, kuri gali būti balta, ruda ar net juoda. Iš jos galima lipdyti, žiesti, konstruoti iš juostų, plokštelių daugybę ir naudingų, ir gražių daiktų. Galutinę išraišką molio dirbiniai įgyja po jų glazūravimo ir dviejų degimų specialioje keramikos krosnyje daugiau nei tūkstančio laipsnių temperatūroje. Darbas su natūralia medžiaga yra ir puiki terapija: lavina pirštus ir nuramina.
Gvidas Raudonius – Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose (Lietuvos taikomosios dailės parodos, Baltijos šalių taikomosios dailės parodos, Konceptualios keramikos parodos “Dailininkas ir gamta”, Lietuvos ir užsienio keramikų simpoziumų parodos). Dailininko keramikos kūrinių yra įsigiję daugelis Lietuvos ir užsienio muziejų, privačių asmenų. Meninikas kuria savo studijoje bei rengia keramikos kursus vaikams ir suaugusiesiems.

Kineziterapijos būrelis

Nuo 2 m.

Kineziterapeutė Justė Bikinaitė darbo patirties įgijo ne tik vienoje didžiausių Lietuvoje VUL Santaros klinikose, bet taip pat gilino žinias Kroatijoje. Šiuo metu dirba su 2-6 metų amžiaus vaikais. Kineziterapijos užsiėmimų metu Justė:
– Taiko pratimus, skirtus taisyklingos laikysenos įgūdžių formavimui, plokščiapėdystės profilaktikai;
– Daug dėmesio skiria lankstumo, pusiausvyros, koordinacijos, jėgos ir ištvermės treniravimui;
– Tris kartus per metus atlika vaikų fizinių ypatybių tyrimus ir vertinimus;
– Su tėveliai dalinasi tyrimų rezultatais, progresu ir profesionalo rekomendacijomis.

Registruotis susitikimui

Laukiame vaikų nuo